Galeria

Autokary

Przez kilka lat działalności na polskim rynku transportowym zapracowaliśmy na miano profesjonalnej firmy przewozowej, świadczącej kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

W momencie rozpoczęcia współpracy z BUS MARCO POLO Wratislavia 1992 Sp. z o.o. nasi klienci przestają martwić się o wszelkie sprawy związane z transportem. Są pewni, że osoby korzystające z usług BUS MARCO POLO Wratislavia 1992 Sp. z o.o. dotrą na czas do każdego miejsca w Polsce czy Europie Zachodniej.

Nadrzędną dewizą naszej firmy jest zasada, że klient korzystający z usług BUS MARCO POLO Wratislavia 1992 Sp. z o.o. musi być - bez względu na okoliczności i przypadki losowe - zadowolony. Aby sprostać takiemu wyzwaniu zadbaliśmy o pełny monitoring całej naszej sieci transportowej. Sprawdzona grupa kierowców o najwyższych kwalifikacjach wyposażona jest w telefony komórkowe, dzięki którym w każdej chwili może zgłosić jakiekolwiek kłopoty do wrocławskiej centrali.

W razie awarii naprawa autokaru nie może trwać dłużej niż sześć godzin (zwykle trwa o wiele krócej), w przeciwnym wypadku - dzięki międzynarodowym umowom - BUS MARCO POLO Wratislavia 1992 Sp. z o.o. korzysta z transportu firm zagranicznych.

W razie konieczności wynajmujemy autobusy i mikrobusy w Austrii, Grecji, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Szwajcarii i Włoszech.

W naszej firmie nie zdarza się tzw. załamanie programu, opracowanego przez Zleceniodawcę. W razie skomplikowanej awarii i wyjątkowo niesprzyjających okoliczności klienci Zleceniodawców na koszt BUS MARCO POLO Wratislavia 1992 Sp. z o.o. - korzystają z noclegu, tak aby założony program mógł być w pełni zrealizowany.

Autobusy miejskie

Dużą i ostatnio bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną usług naszej firmy jest transport miejski.

Świadczymy go dla dużych Zleceniodawców, z których największym jest Gmina Kobierzyce, a także Park Handlowy Bielany, należące do Inter IKEA Polska S.A.

Naszym zadaniem jest zarówno przewóz pracowników, jak i klientów.

Mikrobusy

Nasi klienci mogą skorzystać z naszych mikrobusów (z kierowcami), mogących przewozić od 7 do 20 osób. Z mikrobusów Zleceniodawcy mogą korzystać, zarówno przewożąc turystów do miejsc dojazdu autokarów, jak i przewożąc swoich klientów do wybranych miejsc w Polsce i Europie Zachodniej.