Bus Marco Polo
Wratislavia 1992

ul. Grabiszyńska 241
53-234 WROCŁAW

NIP: 894-00-06-304

KRS: 0000123850
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabryczna
VI Wydział Gospodarczy Rejestrowy

Kapitał zakładowy:
230 000,00 zł

Rok założenia: 1992r.

Nasi partnerzy

O nas

BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 sp. z o.o

istnieje na rynku polskim od 1992 roku (do 2007 roku firma posługiwała się nazwą Marco Polo Sp. z o.o.).

Nasza pełna oferta obejmuje:

  • kompleksową obsługę transportową firm i biur turystycznych,
  • obsługę komunikacji regularnej i przewozy regularne,
  • rozliczenia czasu pracy kierowców,
  • usługi z zakresu biura rachunkowego,
  • grupowe oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego oraz krajowego przewozu osób.

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki, Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej i Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych. Posiadamy Koncesję Organizatora Turystyki o numerze 0888 wydaną przez Urząd Kultury Fizycznej i Turystyki na prowadzenie działalności organizacji imprez turystycznych w kraju i krajach europejskich.

Nasza firma zdobyła nagrodę Biura Roku 2000 we Wrocławiu w Plebiscycie Tygodnika "Sport i Turystyka".

W 2011r. otrzymaliśmy Certyfikat (nr BZ604-20129) nadany przez Krajową Organizację Handlu i Usług gwarantujący najwyższą jakość obsługi klienta oraz oferowanych usług. W 2012r. otrzymaliśmy Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo nadany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. potwierdzajacy brak zaległego zadłużenia.

Nasz profesjonalizm doceniły już tak uznane firmy jak: LG Display Poland Sp. z o.o., TPV Displays Polska Sp. z o.o., Viessmann, Inter Ikea Centre Polska S.A., Electrolux Poland Sp. z o.o., Whirpool Polska S.A., Mediterraneum - Tour Operator i wiele innych, dla których byliśmy oraz jesteśmy głównym organizatorem oraz wykonawcą wszystkich zleconych wyjazdów zarówno pobytowych, pobytowo - objazdowych, objazdowych jak i wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych oraz przewozów pracowniczych.

Bardzo ważną kwestią w naszej firmie a nawet najważniejszą są nasi Pracownicy. Dobór Pracowników na poszczególne stanowiska takie jak kierowca, kadra zarządzająca czy administracja jest jak najbardziej dopasowany do wymogów stanowiska pracy. Każdy pracownik nie zależnie od stanowiska posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie.

Branża transportowa od 2001 roku bardzo dynamicznie się rozwija pod względem uregulowań prawnych. Aby sprostać wszystkim zmianom w przepisach odbywamy regularne szkolenia uzupełniające wiedzę. Ponadto bierzemy udział w targach branżowych czy innego rodzaju prezentacji nowych ofert w śród branży transportowej.